Wealth protection

Strategii investičního poradenství, která úspěšně funguje desítky let, jsme převzali ze zemí jako je USA, Velká Británie, Německo a Švýcarsko. Jejím hlavním cílem je ochránit majetek před inflací. Ať chceme nebo ne, naše peníze vlivem inflace v průměru ročně ztrácejí 2-3 % své hodnoty. Naším cílem je  nejen pokrýt tuto ztrátu, ale vytvořit i dostatečný výnos pro výběr renty a zároveň zachovat co nejmenší možné riziko.

„Naše portfolia jsou stavěna dle dlouhodobě prověřených investičních strategií, které využívá např. Nobelova Nadace, Norský ropný fond nebo Anglikánská církev.“

Portfolia pro Vás připravujeme dle dlouhodobě prověřených strategií a úspěšných investorů jako je Nobelova Nadace, Norský ropný fond, Anglikánská církev a další. Našim cílem není realizovat rizikové investice lákající desítkami procent výnosu, při kterých často hrozí ztráta majetku. Pomůžeme Vám vybudovat a spravovat dostatečné jmění, ze kterého lze čerpat rentu či financovat bydlení, vzdělání dětí, cestování nebo jakékoliv jiné cíle, které si přejete v životě splnit.

Kontaktujte nás